Plachtové haly jsou základním modelem rychlé montážní konstrukce, kde střecha a stěny jsou vyrobeny z kvalitní  PVC plachty, která je známá svou trvanlivostí a dlouhou životností až 25 let. Jsou vhodné pro jednoduché kryté a skladové prostory, kde teplotní rozdíly nejsou problémem. Největší výhodou je rychlá dodávka a montáž s minimálními požadavky na údržbu.

Robustní konstrukce vyrobená z hliníkových profilů a horkých hlubokých pozinkovaných kovových dílů je robustní základnou konstrukce, která může být použita buď jako průmyslový stan nebo rychlá montážní hala.

Haly / stany mají více využití. Skladiště, krytý prostor, dílny, výrobní prostory, garáže, hangáry letadel, na párty, pro  zvířata a mnoho dalších.

Charakteristika

  • Vysoká pevnost, snadná instalace, velká kapacita, vynikající stabilita
  • Voděodolný, nehořlavý, nerezavějící, odolný proti UV záření
  • Vysoce kvalitní polyesterová textilie potažená PE a PVC, která je při protržení lehce opravitelná a cenově nenákladná
  • Rychlá dodávka
  • Možnost shrnování boků pro větrání v teplých dnech

Plachty mohou být z materiálu PE 300, 610 a nebo 750  g/m2. Vyšší číslo znamená vyšší poměr plastu na plochu, tzn. kvalitnější materiál.

Kotevní systém konstrukce montované haly vyžaduje kotevní patky, zpevněnou plochu, panely. Způsob její instalace je pak určen konkrétním typem povrchu. Celková stabilita montované haly je řešena zavětrovacím systémem (u vybraných typů).